Kuzguni Sanat Cafe & Brasserie
 

DUYURU VE ETKİNLİKLER

Kadının Ruhuna Yolculuk! Söyleşi / İmza Günü / Grup Etkinliği

Hiçbir kadın hayatını başladığı noktada sürdürmemeli, sürekli kendini geliştirmeli ve bu noktada eğitilmeli ve eğitmelidir. Topluma yön veren kadındır. Aile içinde yer alan tüm bireylerden öncelikle çocukların ve sonra "tabii ki erkeklerin" kadının itici ve yaratıcı gücüne ihtiyacı vardır. Aile içi ilişki yönetimini destekleyecek ve kolaylaştıracak öğretilerle kadına yardımcı olacağı inancımızla Uzman Psikolojik Danışman aile terapisti FERHAN BIÇAKÇILAR ve Uzman Psikolojik Danışman ve Sanat terapisti ZAHİT HARMANLI ile 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel "GEÇİNMEYE NİYETİN VAR MI"? adlı çok özel ÜCRETSİZ etkinliğimize katılımınızı bekliyoruz. Etkinliğimiz, söyleşi sonrası yunanca türkçe halk müziğinden türk sanat müziğine kadar geniş repertuarı ile Volkan Konak ile bir çok kez sahne almış muhteşem ses Lida Çakı ile devam edecektir. hadi kızlar toplanın bekliyoruz... Rez. 0 535 104 18 10

Oyunculuk atölyesi kayıtları devam ediyor.

Kendinize bir şans verin hayatınız değişsin, anlam kazansın... Özel hayatınızda da iş hayatınızda da kullanabileceğiniz teknik birçok öğreti için hâlâ geç değil. Mahallenin Muhtarları, Emret Komutanım ve Deli Dumrul’un Ünlü yönetmeni Oğuz YALÇIN önderliğinde Hangimiz Sevmedik, Kertenkele Yeniden Doğuş, Küçük Kadınlar ve Ekmek Teknesi gibi dizilerin usta oyuncusu Mehtap BAYRI, Ustura Kemal, Küçük Kadınlar, Alacakaranlık, Aslı ile Kerem ve Çekirdek Aile gibi dizilerin oyuncusu Vural BULDU ile Kamera oyunculuğu eğitimi atölyesi için; 0 535 104 18 10 arayınız.

HAFTA SONU
CUMA VE CUMARTESİ

20:00 - 23:00

Şimdiki çocuklar harika.! Onların yaratıcılığına, hayal gücüne ortak olmak ve geliştirmek için bir etkinliğimiz var. Etkinliğimiz 4 - 11 yaş için uygundur. Yaratıcı drama branş öğretmenleri ve profesyonel tiyatroculardan oluşan eğitmenler ile yapılmaktadır. Etkinlik süresi 3 saattir. Etkinlik için kullanılan materyaller tarafımızdan karşılanmaktadır.
KONTENJAN SINIRLIDIR!

Rezervasyon yapınız 0 535 104 18 10

13 Şubat

Düzelendi

Mahallenin Muhtarları, Emret Komutanım ve Deli Dumrul’un Ünlü yönetmeni Oğuz YALÇIN önderliğinde Hangimiz Sevmedik, Kertenkele Yeniden Doğuş, Küçük Kadınlar ve Ekmek Teknesi gibi dizilerin usta oyuncusu Mehtap BAYRI, Ustura Kemal, Küçük Kadınlar, Alacakaranlık, Aslı ile Kerem ve Çekirdek Aile gibi dizilerin oyuncusu Vural BULDU ile ÜCRETSİZ workshop ve tanışma kokteyline davetlisiniz. 13 Şubat Saat 18.00 21.00 arası.

Rezervasyon yapınız 0 535 104 18 10

GEÇMİŞ ETKİNLİKLERİ İNCELE!